Okan Üniversitesi Anlaşması

OKAN ÜNİVERSİTESİ & AVUKAT HAKLARI GRUBU anlaşması çerçevesinde, İstanbul Barosuna Kayıtlı Avukatlara ilişkin indirimler aşağıda sıralanmıştır.

Değerli üyelerimiz,

Gelişmeye yönelik hedefleriniz için İstanbul Okan Üniversitesi ile işbirliği kapsamında indirimli fiyatlar üzerinden yüksek lisans ve doktora çalışmanızı yapabileceksiniz. Ön başvurularınızı aşağıda ki link üzerinden yapabilirsiniz.

https://forms.okan.edu.tr/liste/iou-lisansustu-genel-on-basvuru-formu

Başvurular bu link üzerinden İstanbul Okan Üniversitesi Lisansüstü Eğitim enstitüsüne gönderilecek ve kayıt işlemleri süreci başlatılabilecektir. Başvuru yapabileceğiniz Yüksek Lisans ve Doktora Programları ve kurumunuza özel uygulanan fiyatlar aşağıdaki ürün tanıtım kartında yer almaktadır.

Eğitimler, hafta içi saat 19.00-22.00, hafta sonu 09.30-16.30 saatleri arasında İstanbul Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Kampüsünde yapılmaktadır. Ürün tanıtım kartında; program bazında ham fiyatlar ve size özel indirimli bilgiler yer almaktadır. AHG anlaşması gereği avukatlarımıza her program için doğrudan % 50 indirim uygulanacaktır.

Programlar ile ilgili detaylı bilgi almak için, Anasayfa – Lisansüstü Eğitim Dekanlığı – İstanbul Okan Üniversitesi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güz yarıyılı kayıtlarımız başlamıştır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir