Yakaza Psikoloji Anlaşması

2008 yılından bu yana Uzman Klinik Psikolog Ayşegül ÜLKÜ ve Uzman Klinik Psikolog, Lisanslı Psikoterapist Aylin AYDEMİR önderliğinde, etik, bilimsel, çözüm odaklı ve analitik yaklaşımları temel alarak psikolojik danışmanlık, psikiyatri ve eğitim hizmetleri sunulan Yakaza Psikoloji ve Avukat Hakları Grubu’nun anlaşma şartlarına ilişkin ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Seans fiyatlandırması kampanyamıza avukatlar ve stajyer avukatlar, birinci derece yakın olan eş ve çocukları dahildir. 

Randevular 0553 510 22 20 ve 0216 330 80 17 nolu hatlarımızdan whatsapp veya telefon aracılığı ile Avukat Hakları Grubu bünyesinde, psikolojik danışmanlık talebinizi(bireysel, çift, çocuk gibi) belirterek ve baro kartınızı yahut stajyer avukat kartınızı whatsapp üzerinden fotoğraf halinde belirterek alınabilir.

Randevularınızda sizleri telefonda karşılayan asistanımız randevu düzenlemesinde uzmanlarımızın isim ve eğitim bilgilerini içeren bir dosya iletecek olup talep edilen uzman ve danışanımızın  takvimi doğrultusunda  randevu oluşturabilecektir.

Seans ücretlerine Kdv dahildir. Faturalar seans başlangıcını takiben bir sonraki hafta mail yahut elden kişiye teslim edilebilmektedir. 

Yakaza Psikoloji’inin portfolyosunu aşağıdan inceleyebilrisiniz.

Anlaşmadan faydalanmak için 0553 510 22 20 ve 0216 330 80 17 numaralı telefonlardan Yakaza Psikoloji’ye ulaşabilirsiniz.

Avukat Hakları Grubu yönlendirmesiyle ulaştığınızı ve kampanyadan yararlanmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir