İstanbul Barosu Başkanı Durakoğlu, Ankara Barosu Başkanı Canduran ve Ankara Başkan Adayı Sağkan ziyaretleri

27.08.2018’de İstanbul Barosu Başkanı Av. Mehmet Durakoğlu’nu ziyaret ettik. Çok samimi geçen ziyarette, yeni avukat sayısından baro politikalarına, yaklaşan baro seçimlerinden sıcak hukuk gündemine kadar bir çok konuda Sn. Durakoğlu ile sohbet ettik. Sn. Durakoğlu, yaklaşan İstanbul Barosu seçimlerindeki adaylığından dolayı Başkan Adayımız Av. M. Gökhan Ahi’ye başarılar diledi. Biz de Sn. Durakoğlu’na başarılar diliyor, kendisine bizi ağırladığı ve samimi sohbeti için teşekkür ediyoruz.

Bir sonraki durağımız ise Ankara oldu. 28.08.2018’de Ankara Barosu’nu ziyaret ederek Başkan Av. Hakan Canduran ile görüştük. Yine çok samimi geçen ziyarette, avukatlık meslek sorunlarından, baroların ortak çalışmalarına kadar bir çok konuda Sn. Canduran ile fikir paylaşımında bulunduk ve başarı dileklerini kabul ettik. Ekim ayındaki Ankara Barosu seçimlerinde yeniden aday olmayacak olan Sn. Canduran’a, bizleri ağırladığı ve Baro Başkanlığı tecrübelerini paylaştığı için teşekkür ediyoruz. 

Ankara ziyaretimizde, Ankara Barosu Başkan Yardımcısı ve yeni dönem için Demokratik Sol Avukatlar Başkan Adayı olan Av. Erinç Sağkan ile oldukça keyifli bir toplantı yaptık. Sn. Sağkan’dan Ankara Barosu’ndaki yönetici deneyimlerini ve yeni dönem Başkan adaylığı için ürettiği projelerini dinledikten sonra, biz de İstanbul Barosu için geliştirdiğimiz projeleri kendisine aktardık. Karşılıklı başarı dileklerini kabul ettik. Sn. Sağkan’a başarılar diliyoruz ve keyifli toplantı için teşekkür ediyoruz.  

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir