Ata’mızın huzuruna çıktık

 

 

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle Anıtkabir’i ziyaret ettik. 

Avukat Hakları Grubu ve İstanbul Barosu Avukatları’nı temsilen, Başkan Adayımız Av. M. Gökhan Ahi ile Yönetim Kurulu adaylarımız Av. Bahar Varol Tüfekçioğlu, Av. Emel Özer, Av. Erdost Balcı ve Av. Necip Şenel’den oluşan heyetle Anıtkabir’i ziyaret ettik, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladık ve Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktık.

Avukat Hakları Grubu’nu temsilen Avukat M. Gökhan Ahi, Anıtkabir Özel Defteri’ne şu satırları yazdı:

“Büyük Atatürk,

30 Ağustos Zafer Bayramında, İstanbul Barosu Avukat Hakları Grubu olarak huzurunuzda olmaktan büyük onur duyuyoruz. Mesleğimizi dava vekilliğinden Avukatlığa yükselten Cumhuriyete çok şey borçluyuz. Bizlere gösterdiğin amaç ve ilkelerin ne kadar önemli olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Ülkemizin hukuk savunucusu Avukatlar olarak; bize çizdiğin yolda yürümeye, güçlü temeller üzerine kurulu mirasın Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle korumaya ve yüceltmeye devam edeceğiz.

Avukat Hakları Grubu”

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir